# Bądź żyrafą

żyrafa

Kiedy korzystasz ze swoich talentów, masz poczucie wartości i wiedzę, że to, co robisz, jest tym, co masz robić, to tak się dzieje, że przekraczasz oczekiwania.
Przekraczasz oczekiwania, gdy nie chcesz zmienić, tego, że jesteś żyrafą i korzystasz w pełni z bycia żyrafą, żyjąc i działając jak najlepiej na rzecz innych i dla siebie.
Czy w 60 minut rozmowy można dostać tyle wskazówek i inspiracji, że potrzebne jest kilka dni, aby je potem przemyśleć, a potem (jeśli się tak zdecyduje) kilka tygodni/miesięcy intensywnej pracy, aby je wdrożyć?
Wygląda, że można.
Oto niektóre słowa, które przyszły do mnie, po rozmowach związanych ze zmianą sytuacji w obecnej pracy, o całkiem nowej pracy, o działalności opartej o zasoby wewnętrzne i zewnętrzne:.
„…dziękuję za tak wartościową rozmowę, która „odetkała” mi głowę”.
„Jestem pod wrażeniem tego, jak pracujesz i co oferujesz i będę Cię polecać z całego serca”.
„Chcę bardzo z tobą pracować, to jest niesamowite, co się dzieje, jak z Tobą rozmawiam, jak cenne są pytania, które zadajesz, jak to, co powiedziałam, może być bazą do tylu rozwiązań i to takich moich”.
Dziękuję za te słowa i uznanie.😊 Bardzo lubię być żyrafą, choć podczas mojego życia uczono mnie być słoniem, lwem, bo dla innych jest to najlepsza rola. Doszłam do miejsca, gdzie lubię swoją żyrafowość. A Ty ?