# Co może zrobić każda Manager, by osiągać sukces?

manager

2 komentarze “# Co może zrobić każda Manager, by osiągać sukces?”

 1. Hi, w czasie czytania zauwazylam, ze myslimy podobnie. Faktem jest, ze rzeczywiscie wydaje sie simple co piszesz. Z doswiadczenia wiem ze rzeczy pozornie proste naleza do najtrudniejszych. Osobiscie jestem przekonana, ze ide z czasem. Czyli podazam ze zmiana sposobu pracy i zmiana pokolenia. Zycie to Proces i wszystko co w tym procesie podlega zmianom.
  Niestety, nie jest tak.
  Mam mlodsze kolezanki, ktore stanely na jakims stopniu rozwoju, ktory im osobiscie pasuje i daje im potrzebne bezpieczenstwo.
  Wszystko co stare jest pewne, sprawdzone ich zdaniem.
  To jak walka z wiatrakami.
  Czasem potrzeba sporo cierpliwosci, wyrozumienia i specyficznego szkolenia, zu wchodzisz w gre! Aby moc pomoc kolegom/ kolezankom „ruszyc do przodu.”
  Czekam na wiecej!

  1. Dziękuję Anna za twój wpis i zaangażowanie. Są tacy co są nastawieni na przetrwanie i wg mojej obserwacji mniejszość nastawiona na rozwój. Ja pracuję z tymi drugimi, gdy wiedzą czego chcą, ale z jakiegoś powodu utknęli. Co do tych dwóch różnych nastawień, to polecam książkę Carol Dweck „Nowa psychologia sukcesu”, choć już nie jest taka nowa. Ma trochę lat. Dziękuje za „czekam na więcej”. To motywuje i zachęca. Uściski Joko

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *