Co Zyskali Inni?

Joanna jest coachem niezwykle otwartym, przyjaznym, empatycznym i ukierunkowanym na słuchanie. Bardzo dobrze czułam się w jej towarzystwie - podczas spotkań stwarzała otwartą atmosferę pozwalającą na szczerą komunikację. Zadawane przez nią pytania pozwoliły mi spojrzeć na sprawy z zupełnie nowej perspektywy. Wprowadziła mnie w świat prawdziwych intencji - własnych i innych osób, nauczyła jak je rozpoznawać i rozumieć. Zarażała pozytywnym nastawieniem i wielowymiarowym postrzeganiem relacji osobistych i biznesowych. Inspirowała do uważności, skupienia, poznania źródeł własnej motywacji. Dowiedziałam się też o wartości mogącej płynąć z każdego, nawet pozornie mało ważnego spotkania.
Szczerze polecam coaching z Joanną. Dzięki niemu lepiej poznałam swoje mocne strony i obszary, które wymagają dalszej pracy i rozwoju.
Joanna
Dyrektorka w korporacji, Warszawa
Joanna przeprowadziła proces coachingu z Wicedyrektorką, moją podwładną. Było to jedno z najbardziej owocnych doświadczeń w zakresie zmiany mojej menadżerki liniowej. Joanna pomogła w sytuacji wypalenia zawodowego, w znalezieniu rozwiązania dylematów zawodowych, które nurtowały menadżerkę od jakiegoś czasu. Ugruntowana wiedza i doświadczenie menadżerskie i coachingowe Joanna sprawiły, że obecnie współpraca z moją menadżerką relacje menadżer - zespół, menadżer podwładny sa prawidłowe tj. bezpośrednie, rzeczowe, oparte na wzajemnym zaufaniu. Joanna jest zaangażowana w sytuację klienta, jednocześnie zachowując niezbędny dystans i pozostawiając mu potrzebną przestrzeń, dzięki której znajduje rozwiązania. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z Joanną, by dokonać skutecznej zmiany i ruszyć z miejsca.
Barbara
Dyrektorka w korporacji, Warszawa
Doszedłem do miejsca, w którym ujrzałem potrzebę zmian. Począwszy od rozwoju osobistego do zmiany wizerunku mojej działalności. Nie miałem pomysłu na nadchodzącą przyszłość. Spotkania i rozmowy z Joanną pozwoliły mi spojrzeć na to, co robiłem i robię z innej perspektywy. Joanna zainspirowała mnie do sprecyzowania i nazwania metod pracy używanych przeze mnie. Pokazała mi jak myśleć i działać w zgodzie z samym sobą. Poprowadziła mnie przez proces, w którym bazując na mojej wiedzy i doświadczeniu zbudowałem nowy program pracy. Jednocześnie wyzwoliła we mnie mechanizmy, które sprawiły, że pozbyłem się strachu, a odzyskana energia pozwoliła mi wdrożyć zmiany w moim trybie życia, na które wcześniej nie miałem siły i samodyscypliny. Joanna precyzyjnie prowadziła mnie przez moje wnętrze, a ja odkrywałem je w zupełnie innym świetle. Pracując z Joanną, zapoczątkowałem zmianę mojego wizerunku, dostrzegając to, że przez swoje działania mam realny wpływ na innych i na to jak oni będą mnie odbierali.
Janusz
Właściciel biznesu, Olsztyn
Osoba, którą wybrałam, praktykuje od lat. Uważam, że jest profesjonalnym coachem i ma predyspozycje do tego co robi. Ciepła uśmiechnięta. Cieszę się, że właśnie tę osobę wybrałam. Sprawiła, iż moje życie zmieniło się, a przede wszystkim ja sama. Polecam i będę polecać Joannę każdemu, kto chce poznać siebie, innych, kto poszukuje drogi do lepszego życia.
Bożena
Właścicielka biznesu, Kraków
Serdecznie polecam sesje coachingowe z Joanną, to osoba, która zaraża swoim entuzjazmem, a jednocześnie wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Joanna jest świetnie przygotowana, a dzięki doświadczeniu i konkretnej wiedzy potrafi zaproponować skuteczne rozwiązania. Za każdym razem podchodzi życzliwie do rozmówcy, uważnie słucha i angażuje się bez narzucania swoich rozwiązań. Prowadzi rozmowę tak, aby to klient dochodził do wniosków i podejmował decyzje. Joannę cechuje życzliwość połączona z profesjonalizmem i naprawdę pozytywna energia. Joanna pomogła mi uporządkować i doprecyzować moje plany. Mój proces wciąż trwa...
Alicja
Koordynatorka w rekrutacji. Londyn, UK
Gorąco polecam coaching z Panią Joanną Korczakowską. O Pani Joannie dowiedziałam się z polecenia osób, które skorzystały z pomocy Pani Joanny. Nie wierzyłam, że to coś pomoże, a jednak ! Pani Joanna "Ratuje Życie" :). Z czystym sercem polecam coaching z Panią Joanną. Największym zaskoczeniem było, jak szybko udało mi się stanąć mocno na nogach !!!. Moje poczucie wartości wzrosło ogromnie, relacje w rodzinie, w pracy, wszędzie 🙂 poprawiły się diametralnie. Bardzo szybko zrzuciłam ciężki balast, jakim było wmawianie sobie, że jestem gorsza od innych, że nie umiem..., że nie potrafię. Pani Joanna nauczyła mnie, że to tylko w mojej głowie. Ćwiczenia, które miałam wykonać, zmieniały mnie :). Postanowisz sobie za cel zmienić coś w sobie w 100%, gwarantuje, że zmienisz w 360 %. Polecam każdemu, jeśli chcecie ratować siebie i swoją rodzinę to tylko u Pani Joanny.
Monika
Manager, Kraków
Witaj, mi pomogłaś i jestem wdzięczna bardzo. Ja swoje życie wywróciłam całkowicie i jest mi dobrze.
Iwona
Klientka Centrum Praw Kobiet, Warszawa