o mnie

O MNIE

Ponad 20 lat byłam managerem w polskich i międzynarodowych korporacjach. 
Myślałam, tak, jak mi w trakcie wychowywania przekazywano w domu, w otoczeniu. Studia, kariera, rodzina, mieszkanie, samochód i takie tam. W zasadzie to już cały scenariusz. 
Czułam, że nie o to mi chodzi, ale nie wiedziałam, czego chcę. Nie miałam innych wzorców do dnia moich 30 urodzin. Wtedy wyjechałam do Wielkiej Brytanii do międzynarodowej szkoły języka angielskiego. To był przełom. Spotkałam tam ludzi z całego świata i zobaczyłam, że jest możliwe inne życie. Zobaczyłam, że nie muszę być nie zadowolona,  żyć bez satysfakcji, niespełniona. Od tego momentu zaczął się proces budowania życia po swojemu. Łatwo powiedzieć, ale co to znaczy „po swojemu”. Właśnie odkrywanie tego zajęło mi sporo czasu. Pożytkowałam go na własny rozwój, terapię DDA, warsztaty, poznawanie siebie, szkołę coachingu, taniec towarzyski, podróże, śpiew w chórze gospel, wolontariat, czytanie książek. 
Zdobyłam doświadczenie i wiedzę.
Zostałam profesjonalnym, międzynarodowym certyfikowanym coachem. Wierzę, że każdy z nas jest tu po coś, i  może to „coś” realizować żyjąc radośnie, naturalnie, z satysfakcją i spełnieniem. Na dojście do tego, potrzebny był mi czas, by przystanąć, spojrzeć i pomyśleć. A potem inaczej działać.
Tego, wg mnie, potrzebują dzisiaj ludzie w tym głośnym, pędzącym i zatłoczonym świecie.